Wózek Inwalidzki Elektryczny Airwheel H3T

Dostępny
13,999.00 
Dostępny
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Wózek elektryczny Airwheel H3T

Zaprezentuję Ci Airwheel H3T – w pełni automatyczny, niezwykle precyzyjny i innowacyjny wózek elektryczny, który jest obecnie najbardziej zaawansowanym urządzeniem tego typu w Europie. Stworzyliśmy go z myślą o osobach starszych oraz niepełnosprawnych, aby ułatwić im codzienne funkcjonowanie.

Wózek Airwheel H3T został zaprojektowany w sposób, który zapewnia wygodę oraz intuicyjną obsługę. Dzięki jego funkcjonalności oraz innowacyjnym rozwiązaniom, wózek spełnia potrzeby użytkowników w zakresie mobilności.

Kontrolowanie wózka jeszcze nigdy nie było takie proste!

Dzięki specjalnemu kontrolerowi zamontowanemu na podłokietniku z prawej strony, będziesz mógł wygodnie sterować swoim wózkiem.

Kontroler ten umożliwi Ci:

  • Włączenie i wyłączenie wózka,
  • Sterowanie nim,
  • Regulację prędkości w skali od 1 do 5,
  • Nadanie sygnału ostrzegawczego,
  • Kontrolę poziomu naładowania baterii,
  • Automatyczne rozłożenie i złożenie wózka.

Dzięki tym funkcjom, kontrolowanie wózka inwalidzkiego Airwheel H3T będzie dla Ciebie łatwe i wygodne.

Dzięki funkcji automatycznego składania i rozkładania, złożenie lub rozłożenie wózka zajmuje zaledwie kilka sekund. Wystarczy nacisnąć 1 przycisk i wózek automatycznie się złoży lub rozłoży.

Po złożeniu, wózek zajmuje mało miejsca i osiąga wymiary 890x620x400mm. Dzięki temu łatwo zmieści się do bagażnika samochodu typu kombi lub sedan, co umożliwi Ci wygodny transport wózka.

Automatyczne składanie i rozkładanie to funkcja, która ułatwia codzienne użytkowanie wózka inwalidzkiego Airwheel H3T.

Moc baterii jest imponująca

Akumulator o pojemności 20Ah zapewnia zasięg do 25 km, co umożliwia swobodne przemieszczanie się na większe odległości.

Najnowsza technologia ładowania, zastosowana w wózku, pozwala na wydłużenie żywotności baterii, co wpływa pozytywnie na jej trwałość i wydajność.

Warto również zwrócić uwagę na wagę baterii, która wynosi zaledwie 2 kg. Dzięki połączeniu akumulatorów litowo-jonowych z technologią stosowaną przy produkcji samochodów elektrycznych, bateria w wózku inwalidzkim Airwheel H3T jest najlżejszą dostępną na rynku.

Jazda jest bezpieczniejsza

Wózek inwalidzki Airwheel H3T został wyposażony w bezszczotkowe silniki o mocy 2x200W oraz koła o średnicy 12,5 cali. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się dynamiczną i wygodną jazdą. Silniki bezszczotkowe są bardziej wydajne i trwalsze niż tradycyjne silniki, a ich moc pozwala na płynną i bezproblemową jazdę nawet na nieco trudniejszym terenie. Wózek inwalidzki Airwheel H3T jest także przystosowany do jazdy pod górkę. Dzięki temu, że może podjechać pod podjazd o nachyleniu do 15 stopni, umożliwia użytkownikowi swobodne przemieszczanie się po różnych rodzajach terenu. Bezszczotkowe silniki oraz duże koła to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że wózek inwalidzki Airwheel H3T zapewnia komfortową i dynamiczną jazdę, a jednocześnie jest bezpieczny i niezawodny.

Istnieje możliwość manualnego prowadzenia wózka

W przypadku, gdyby doszło do rozładowania akumulatora, wózek nie zostanie całkowicie unieruchomiony. Dzięki zastosowanej przekładni przy silniku, użytkownik ma możliwość przełączenia trybu jazdy na manualny, co umożliwi prowadzenie wózka bez dodatkowych obciążeń. Wózek inwalidzki Airwheel H3T jest więc bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują niezawodnego i łatwego w obsłudze wózka inwalidzkiego.

Jazda w miejscu jest obrotowa

Wózek inwalidzki Airwheel H3T został zaprojektowany z myślą o łatwym manewrowaniu w wąskich przestrzeniach. Przednie koła wózka obracają się o 360 stopni, co umożliwia płynne poruszanie się wózka nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dzięki temu, wąskie miejsca, takie jak łazienka, toaleta czy korytarz nie stanowią już problemu.  Jest również wąski i przystosowany do standardowych futryn, co ułatwia jego przemieszczanie się w domu czy w miejscach publicznych.

Konstrukcja wózka jest ponadczasowa

Rama wózka została wykonana z mocnego i lekkiego stopu aluminium, co zapewnia jej wytrzymałość i lekkość. Dzięki zastosowaniu baterii litowo-jonowych, wózek ma niewielkie rozmiary i wagę, która wynosi jedynie 31 kg. To prawdziwy przełom w produkcji wózków elektrycznych na całym świecie, biorąc pod uwagę, że dotychczasowa waga wynosiła aż 100 kg.

Dzięki dedykowanej aplikacji Airwheel , możemy sterować wózkiem używając naszego smartfona. Szczegółowe funkcje aplikacji pokazuje ten film https://youtu.be/8JAPYNCg4PUy

Sterowanie za pomocą pilota – dla opiekuna

Jeśli użytkownik wózka nie posiada zdolności sterowania nim samodzielnie, opiekun może przejąć kontrolę za pomocą pilota. Wykorzystując przyciski A, B, C i D, można rozłożyć lub złożyć wózek oraz wybrać tryb jazdy. Sterowanie odbywa się poprzez dżojstik, a dodatkowe przyciski pozwalają na włączenie oświetlenia i sparowanie z naszym wózkiem.

Akumulator jest modułowy, co umożliwia łatwe wymienienie zużytych elementów i przedłużenie żywotności

Wyjmowalny akumulator w wózku Airwheel H3T to znaczna zaleta dla osób, które chcą ładować baterię w dogodnym miejscu. Dzięki temu nie ma potrzeby wnoszenia całego wózka do domu czy mieszkania, co jest szczególnie pomocne dla osób starszych lub z ograniczoną siłą fizyczną. Po prostu wyjmując akumulator z wózka, można ładować go w dowolnym miejscu, co znacznie ułatwia codzienne użytkowanie

Informacje dodatkowe

Rozmiar Opony - Przód

8"

Rozmiar Opony - Tył

12.5"

Rozmiar (Złożony)

890*400*620mm

Czas Ładowania

720min

Akumulator

20AH – ( 520Wh )

Zasięg

do 35km

Waga Urządzenia

30.5kg

Maksymalne Obciążenie

130kg

Silnik Elektryczny

2x200W

Maksymalne Wzniesienie

~15°

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wózek Inwalidzki Elektryczny Airwheel H3T”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *