Rower elektryczny Basic Nerux 28″

4,099.00 

W tej wersji silnik zainstalowano w przedniej piaście, aby w osi tylnego koła mogła znaleźć się niezawodna przerzutka Nexus 3, która pozwala na zmianę przełożeń nawet podczas postoju, co świetnie sprawdza się wśród miejskich skrzyżowań z sygnalizacją świetlną.

Wyczyść
Zakupy na raty Eko-Mobil.plPłatność kartami Eko-Mobil.pl
SKU: brakKategoria: Producent:

,,W tej wersji silnik zainstalowano w przedniej piaście, aby w osi tylnego koła mogła znaleźć się niezawodna przerzutka Nexus 3, która pozwala na zmianę przełożeń nawet podczas postoju, co świetnie sprawdza się wśród miejskich skrzyżowań z sygnalizacją świetlną. Atutem, który docenisz najbardziej, jest jej odporność na wszelkie warunki, które możesz napotkać na swojej drodze — bez znaczenia, czy będą to kałuże, czy piach. Możesz cieszyć się wygodą, jaką daje i zapomnieć o naprawach, których bardzo długi czas nie będzie wymagać.

 

Ecobike Basic już swoją nazwą zdradza, że jest podstawowym e-bikiem w naszej ofercie. Jego system elektrycznego wspomagania rozwija moc 250W i pozwala mknąć przez miasto 25 km/h. Silnik mieści się w piaście tylnego koła, a bateria na bagażniku. Obsługę wspomagania umożliwia klasyczny wyświetlacz LED – ergonomiczny i łatwy w użytkowaniu.

Rower powstał na bazie klasycznej miejskiej ramy i jest to idealna konstrukcja do pokonywania średnich dystansów. Geometria ramy sprawia, że na rower wsiada się wygodnie i odpowiada za komfortową, wyprostowaną pozycję podczas jazdy, a także dobrą zwrotność. Basic jest seryjnie wyposażony w oświetlenie przednie i tylne oraz praktyczny bagażnik i błotniki.”

 

Waga

21,7 kg

Moc

250 W

Maksymalna prędkość

25 km/h

Zasięg

30-160 km

Maksymalny ciężar

125 kg

Hamulec przedni

PROMAX TX 117

Hamulec tylni

PROMAX TX 117

Przerzutka tylna

3- biegowa Shimano Nerux

Rozmiar opon

28"

Czas ładowania

4 – 8 godzin

Bateria

10,4 Ah Greenway, 13 Ah LG, 16 Ah LG, 7,8 Ah Greenway

Napięcie ładowania

36V

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Rower elektryczny Basic Nerux 28″”