Hulajnoga elektryczna RAZOR S80 Power Core – Różowa

Dostępny
799.00 
Dostępny
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Elektryczna hulajnoga Razor Power Core S80 to urządzenie, które zapewni Ci wysoki poziom zabawy, a przy tym jest bezpieczne i stabilne. Zasilana przez innowacyjną technologię Power Core, posiada bezobsługowy silnik w piaście, który generuje prędkość do 16 km/h. Dzięki zastosowaniu 12V baterii, możesz cieszyć się jazdą bez przerwy przez aż 40 minut. Intuicyjne sterowanie umożliwia łatwe ruszanie i zatrzymywanie się za pomocą manetki uruchamianej kciukiem oraz hamulca ręcznego przedniego i hamulca na tylnym błotniku.

Hulajnoga Power Core S80 jest bezpieczna i stabilna, dzięki napędowi na tylne koło, który przenosi większą masę na tył i poprawia przyczepność oraz łatwość sterowania. Solidny i stylowy design został wykonany z ramy i podestu ze stali, a pełna bezpowietrzna opona na tylnym kole zapewnia doskonałą przyczepność.

Jeśli chodzi o specyfikację, hulajnoga Razor Power Core S80 wykorzystuje innowacyjną technologię Power Core, a napęd jest bezobsługowy (bez osiowania, bez łańcucha, bez paska). Prędkość maksymalna wynosi 16 km/h, a czas jazdy do 40 minut ciągłej pracy. Zasięg hulajnogi wynosi do 10 km, a silnik ma moc 90 watów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hulajnoga elektryczna RAZOR S80 Power Core – Różowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *