Hulajnoga elektryczna RAZOR E100S PowerCore Red ALU

Dostępny
1,399.00 
Dostępny
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Razor E100S to hulajnoga elektryczna z siedziskiem dla dzieci, wykonana z aluminium i malowana na czerwono.

To idealny wybór dla dzieci, które mają daleko do szkoły lub po prostu lubią leniuchować. Mimo że E100S to klasyczna hulajnoga elektryczna dla dzieci, działa jak e-scooter lub motorower.

Dzięki silnikowi zamontowanemu bezpośrednio w tylnym kole, hulajnoga zapewnia całkiem długie wycieczki. E100S przeznaczona jest dla młodszych użytkowników, którzy chcą poznać radość z posiadania elektrycznej zabawki do jeżdżenia.

To następca modelu E100, w którym zmodernizowano praktycznie wszystko.                                                                                              Dzięki nowej technologii, liczba części w hulajnodze została znacznie ograniczona, co pozwoliło zmniejszyć straty energii i wagę hulajnogi, diametralnie zwiększając czas użytkowania na jednym ładowaniu.

Osiągi również zostały znacznie poprawione, co pozwala na wydłużenie czasu jazdy z 40 do 60 minut (przy ciągłej jeździe na pełnym gazie).

Manetka gazu hulajnogi typu Power Core działa zero jedynkowo, a żeby zacząć jazdę, należy odepchnąć się mniej więcej do 5 km/h, by manetka zadziałała. Jest to zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.

Razor E100S to hulajnoga elektryczna z siedziskiem dla dziecka, które producent rekomenduje dla dzieci od 8 roku życia. Jednakże, z doświadczenia wiadomo, że E100S wpisuje się w trend hulajnoga 6 lat – przetestowaliśmy na swoich dzieciach. Przede wszystkim, hulajnoga ta wyróżnia się wygodnym siedziskiem, co pozwala na komfortową jazdę.

W przeciwieństwie do innych hulajnóg elektrycznych na rynku, E100S radzi sobie nie tylko na chodniku lub kostce brukowej, ale również na szutrowych drogach i piaszczystych ścieżkach, co stanowi znaczną przewagę.

W E100S znajdują się również pompowane koła 8″, które zapewniają płynność jazdy. Hulajnoga ta rozwija prędkość do 17 km/h, co pozwala poczuć wiatr we włosach, ale nadal jest dostosowane do dziecięcych możliwości.

Bezpieczeństwo zapewnia hamulec ręczny, który automatycznie wyłącza silnik oraz specjalny antypoślizgowy podest. Silnik startuje dopiero po odepchnięciu się, co również wpływa na bezpieczeństwo użytkowania.

Informacje dodatkowe

Podest

Aluminiowy, antypoślizgowy

Prędkość

do 17km/h

Silnik

100W – technologia Power Core

Akumulator bezobsługowy

24V (dwa 12V), do wielokrotnego ładowania

Czas ładowania akumulatora

do 6 godzin

Wysokość kierownicy

89 cm

Manetka przyspieszenia w kierownicy

Ze względów bezpieczeństwa startuje dopiero po odepchnięciu się nogą od 5km/h

Hamulec

Ręcznie sterowany hamulec przedni, z automatycznym wyłączeniem silnika

Koła

Szerokie pneumatyczne koła 8"

Wymiary złożonej hulajnogi

93 cm x 41 cm x 110 cm

Waga hulajnogi

11 kg (z siedziskiem około 14 kg)

Minimalny wiek użytkownika

8+

Maksymalna waga użytkownika

54 kg

Gwarancja

24 miesiące

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hulajnoga elektryczna RAZOR E100S PowerCore Red ALU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *