Hulajnoga elektryczna RAZOR E100 PowerCore fioletowa

Dostępny
1,099.00 
Dostępny
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Halo, halo! 1 - tyle osób ma ten produkt aktualnie w koszyku!

E100 Power Core to całkowicie nowy produkt – elektryczna hulajnoga przeznaczona dla młodszych użytkowników. Dzięki elektrycznemu napędowi, na tej hulajnodze nawet zmęczone dziecko zawsze dojedzie do celu, co na pewno dostarczy wiele radości i uśmiechu na twarzy każdego malucha.

Jest to najnowszy model hulajnogi Razora i stanowi rewolucję w dziedzinie elektrycznych hulajnóg. E100 Power Core to następca dobrze znanego modelu E100, który przeszedł gruntowną modernizację. Zostało zastosowane wiele nowych technologii, w tym opatentowany silnik umieszczony bezpośrednio w tylnym kole.

Dzięki tym zmianom, osiągi hulajnogi znacznie się poprawiły, a czas jazdy został wydłużony z 40 do 60 minut przy ciągłej jeździe na pełnym gazie. Nowa technologia silnika znacznie ogranicza liczbę części w hulajnodze, co wpływa na większą trwałość i niezawodność. Ponadto, silnik jest dużo bardziej oszczędny, co pozwala na zmniejszenie strat energii oraz wagę hulajnogi, co z kolei zwiększa czas użytkowania na jednym ładowaniu. Warto zwrócić uwagę, że E100 Power Core to nie tylko funkcjonalna i wydajna hulajnoga, ale też niezwykle atrakcyjna zabawka dla dziecka. Elektryczna jazda na hulajnodze dostarcza wiele frajdy i pozwala na swobodne poruszanie się po ulicach i chodnikach. Bez wątpienia, posiadanie tej niezwykłej, bo elektrycznej zabawki do jeżdżenia jest bezcenne!

Informacje techniczne:

Razor to firma, której produkowane hulajnogi charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz staranną kontrolą jakości każdego z egzemplarzy (każda z hulajnóg ma swój indywidualny numer seryjny). Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów, hulajnogi Razor są jednymi z najmocniejszych i najtrwalszych na rynku. Firma ta przykłada również dużą wagę do projektowania i testowania modeli przez profesjonalistów z całego świata. Hulajnogi Razor to wspaniałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie nietuzinkowe zabawki. Producent zaleca ich użytkowanie osobom powyżej 8 lat, a maksymalna waga użytkownika nie powinna przekraczać 54 kg w celu zachowania parametrów prędkości i czasu jazdy.

Przed rozpoczęciem jazdy należy pamiętać, że hulajnoga startuje po odepchnięciu się nogą i osiąga prędkość około 5 km/h. Jest to przemyślane działanie producenta, które ma na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa podczas użytkowania. Warto pamiętać o tym, aby w momencie startu zachować szczególną ostrożność i odpowiednio dostosować prędkość do panujących warunków. Dzięki temu użytkowanie hulajnogi będzie nie tylko przyjemne, ale również bezpieczne.

Cechy charakterystyczne E100 Power Core:

Oto najnowsza technologia PowerCore, która została zastosowana w elektrycznej hulajnodze. Dzięki niej konstrukcja jest o 12% lżejsza, a waga wynosi tylko 11 kg. Hulajnoga może osiągnąć maksymalną prędkość do 17 km/h, a szybki start zapewnia silnik o wysokim momencie obrotowym i manetka przyspieszania przy prawej rączce. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas użytkowania, hulajnoga wyposażona jest w hamulec ręczny przednie koło, który podczas hamowania odcina napęd. Hulajnoga ma również kompaktowy rozmiar ramy, składaną nóżkę oraz nowoczesny podest antypoślizgowy i piankowe rączki. Przednie koło jest pompowane, a tylne koło jest gumowe. Włącznik znajduje się w podeście, a rama jest stalowa i bardzo wytrzymała. Akumulatory kwasowo-ołowiowe 12V umożliwiają ciągłą jazdę przez 60 minut. Hulajnoga przeznaczona jest dla dzieci od 8 lat, choć 6-latkowie również radzą sobie z jej obsługą. System zabezpieczający uniemożliwia startowanie od 0 – konieczne jest odepchnięcie się nogą, aby uruchomić silnik. W zestawie znajduje się ładowarka z polską wtyczką.

Informacje dodatkowe

Producent

RAZOR

Opona

Koło pompowane

Waga opakowania [kg]

14

Wysokość Kierownicy

89 cm

Waga Produktu

11 kg

Nóżka

TAK

Kolor

Fioletowy

Maksymalna Prędkość

17 km/h

Czas ciągłej jazdy

60 min

Czas ładowania

6 godz

Silnik

100 W

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hulajnoga elektryczna RAZOR E100 PowerCore fioletowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *