Kawasaki Hulajnoga elektryczna Barbie
 

Kawasaki Hulajnoga elektryczna Barbie

599.00 

Hulajnoga elektryczna Barbie to połączenie świetnej zabawy jak i praktycznych zastosowań dla dziewczynek. Jest zarówno doskonałą zabawką jak i w pełni funkcjonalnym urządzeniem do transportu osobistego.

Zakupy na raty Eko-Mobil.plPłatność kartami Eko-Mobil.pl
SKU: EM-BARBIEKategorie: , Producent:
barbie-brand-1-png-transparent-logo

Hulajnoga elektryczna kawasaki Barbie BB-KS-5.5

Hulajnoga elektryczna Barbie to połączenie świetnej zabawy jak i praktycznych zastosowań dla dziewczynek. Jest zarówno doskonałą zabawką jak i w pełni funkcjonalnym urządzeniem do transportu osobistego. Silnik elektryczny o mocy 50W pozwala na jazdę bez wysiłku, z niewielką prędkością do 6 km/h, tak, by użytkowanie hulajnogi było w pełni bezpieczne.

NOWY WYMIAR JAZDY

Przyjemność z jazdy, bezpieczeństwo i przede wszystkim świetna zabawa – elektryczna hulajnoga Kawasaki zachwyci każdego! To świetna alternatywa dla rolek czy roweru, która nie tylko pozwoli przemieścić się z punktu A do punktu B, ale dostarczy też niezapomnianych wrażeń.

barbie-21
barbie-22

KLASA PREMIUM

Ten wyjątkowy środek transportu japońskiego producenta został wykonany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów, co pozwala dbać o bezpieczeństwo i niezwykłą stabilność jazdy. Wyróżniający się design i łatwość prowadzenia sprawią, że nie będziecie chcieli zamienić go na żaden inny środek komunikacji.

Akumulator

4500 mAh

Czas ładowania

6 – 8 godzin

Maksymalna prędkość

do 6 km/h

Maksymalny ciężar

50 kg

Moc

50 W

Średnica kół

Przednie 145 mm, Tylne – 145 mm

Waga

7,2 kg

Zasięg

5 km

Kolor

Różowy