Hulajnoga elektryczna - Techlife X2 PREORDER - Eko Mobil
 

Hulajnoga elektryczna Techlife X2

2,499.00 

Hulajnoga elektryczna Techlife X2 to hulajnoga, w której zastosowano nowoczesną i wytrzymałą konstrukcję. Hulajnogę wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD, oświetlenie LED i mocny modułowy akumulator.

CzerwonyCzerwonyNiebieskiNiebieski
Wyczyść
Zakupy na raty Eko-Mobil.plPłatność kartami Eko-Mobil.pl
SKU: EM-X2Kategoria: Producent:

Szybkie hamowanie

Hulajnoga elektryczna Techlife X2 zapewnia jedyne w Swoim rodzaju hamowanie przy pomocy błotnika nad tylnym kole! Planujesz bezpiecznie zwolnić lub zahamować? Delikatnie naciśnij tylny błotnik, aby zahamować!

Wytrzymała konstrukcja

Rama hulajnogi została wykonana z mocnego stopu aluminium, dodatkowo podest został wykonany z syntetycznego silikonu w kształcie litery U, który zapewnia nam komfortową jazdę bez ślizgania się naszych nóg po całym podeście.

Wyświetlacz LCD HD

Wbudowany w kierownicy hulajnogi elektrycznej duży wyświetlacz LCD odpowiada za włączanie/wyłączanie hulajnogi oraz dzięki niemu bez problemów zobaczysz, z jaką prędkością jedziesz, jaki dystans przejechałeś oraz jaki jest poziom naładowania bater

Oświetlenie LED

Za bezpieczne podróżowanie po ciemnych drogach odpowiadają mocne przednie lampy LED, które zostały skierowane idealnie na drogę. Dodatkowo w hulajnodze zastosowano czerwone oświetlenie z tyłu, które zapewnia dobrą widoczność naszej hulajnogi.

Zabezpieczenia BMS

Hulajnoga posiada szereg zabezpieczeń, które zapewniają maksymalną wydajność i długowieczność hulajnogi Techlife X2.

Jeszcze szybsza

Hulajnoga elektryczna Techlife X2 klasy premium ma możliwość regulacji prędkości jazdy w zależności od naszego zapotrzebowania, dzięki regulacji możemy pojechać na hulajnodze nawet 30km/h

Modułowy akumulator

W Techlife X2 został zastosowany modułowy akumulator, który umożliwia wyjmowanie i ładowanie baterii nawet bez potrzeby wnoszenia naszej hulajnogi do domu. Ważnym atutem modułowego akumulatora jest bez wątpienia zabezpieczenie kluczykiem przed kradzieżą.

Hulajnoga elektryczna - Techlife X2 PREORDER - Eko Mobil

Mocny akumulator

Nasza hulajnoga posiada wytrzymały akumulator o pojemności 7,8Ah oparty na technologi litowo-jonowej, który zapewni hulajnodze elektrycznej zasięg na poziomie 25km

Szybkie składanie

Hulajnoga Techlife X2 została zaprojektowana w taki sposób, aby jej składanie nie było uciążliwe jak w większości modeli. Nasz system zabezpieczeń pozwoli złożyć hulajnogę nawet w 30 sekund!

Waga10 kg
Akumulator

36V 8.70Ah

Czas ładowania

3-5godzin

Kolor

Czerwony, Niebieski

Maksymalna prędkość

25 km/h

Maksymalny ciężar

150kg

Moc

300W

Waga

13 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Hulajnoga elektryczna Techlife X2”