Hulajnoga elektryczna Kawasaki KX-FSKID5.5
 

Hulajnoga elektryczna Kawasaki KX-FSKID5.5

699.00 

Elektryczna hulajnoga Kawasaki KX-FSKID5.5 to połączenie świetnej zabawy dla dzieci i młodzieży z praktycznymi zastosowaniam. Hulajnoga z napedem elektrycznym do łatwego przemieszczania sie z możliwością łatwego składania i przenoszenia.

Zakupy na raty Eko-Mobil.plPłatność kartami Eko-Mobil.pl
SKU: EM-KX-FSKID-5.5Kategorie: , Producent:
Hulajnoga elektryczna Kawasaki KX-FSKID5.5

PEWNY SPRZĘT DLA NAJBLIŻSZYCH

Bezpieczeństwo, stabilną jazdę i przede wszystkim świetną zabawa, to wszystko zapewni hulajnoga napędzana energią elektryczną Kawasaki, a tym bardziej zachwyci wszystkich właścicieli tego innowacyjnego sprzętu! Hulajnoga elektryczna jest idealną propozycją zamiast zwykłych rolek czy roweru. Nie tylko sprawia wiele frajdy podczas jazdy, a przede wszystkim pozwala bezpiecznie podróżować.

KLASA PREMIUM

Hulajnoga elektryczna to markowy środek transportu japońskiego producenta, a co najważniejsze została wykonana z solidnych materiałów oraz mocnych podzespołów, co pozwala prowadzić stabilną jazdę. Nie da się przejść obojętnie obok charakterystycznego designu – hulajnoga jest czarno-zielona, dzięki czemu będzie nadawać się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Sprzęt jest łatwo sterowny, co sprawia, że użytkownicy nie chcą jej później zamienić już na żaden inny środek transportu.

hulajnoga_elektryczna_kawasaki_kx_fskid55-4
hulajnoga_elektryczna_kawasaki_kx_fskid55-3

PEŁEN MOCY

Dostępna Elektryczna Hulajnoga Kawasaki KX-FSKID5.5 klasy premium posiada duży, wygodny, antypoślizgowy podest z wypustkami stabliizującymi i rozpędza się nawet do 12 km/h. Ma taką zdolność dzięki mocnemu silnikowi o mocy 120W. Na jednym naładowaniu baterii, które trwa maksymalnie 8 godzin, można przejechać nawet 10 km! Przednie i tylne koła o średnicy 140 i 145mm dają gwarancję stabilności tej hulajnogi. Parametry te to gwarancja bezpieczeństwa, które jest charakterystyczna dla tego modelu. Do tego Kawasaki KX-FSKID5.5 może pokonywać wzniesienia o kącie nachylenia do 10°, co sprawia, że jest doskonałym i konkurencyjnym wyborem od standardowych hulajnóg.

LEKKOŚĆ

Hulajnoga elektryczna od Kawasaki nadaje się dla wszystkich użytkowników, których waga nie przekracza siedemdziesięciu kilogramów. Warto podkreślić, że ten model hulajnogi jest wyjątkowo lekki (waży bowiem zaledwie 11,5 kilograma). Hulajka jest składana, dzięki czemu w prosty sposób daje się przewozić i przechowywać. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dlatego będzie idealna na prezent.

hulajnoga_elektryczna_kawasaki_kx_fskid55-6
Akumulator

4500 mAh

Czas ładowania

6 – 8 godzin

Maksymalna prędkość

12 km/h

Maksymalny ciężar

70 kg

Moc

120 W

Średnica kół

Przednie – 140 mm, Tylne – 145 mm

Waga

11,5 kg

Zasięg

10 kg