Hulajnoga elektryczna – Airwheel Z3

1,999.00 

Hulajnoga elektryczna z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym dla dorosłych i dzieci. Dzięki regulowanej wysokości kierownicy może służyć każdemu. Jej składana konstrukcja i mała waga zapewnia łatwe przenoszenie i możliwość schowania urządzenia niemal w każdym miejscu. Mocny akumulator zapewnia zasięg do 20km, a 350W silnik rozpędza hulajnogę do 20km/h
Kluczową rolą w procesie projektowym było stworzenie pojazdu mobilnego. Dostępne na rynku hulajnogi są wyposażone w ciężkie żelowe baterie, które zastąpiono w modelu Z3 akumulatorem litowo-jonowym. Zmieniona została konstrukcja tak by hulajnoga elektryczna dla dorosłych zmieniła się w lekkie, łatwe w transporcie i przenoszeniu narzędzie codziennego użytku.

Zapomnij o samochodzie

Hulajnoga z akumulatorem to kolejne rozwiązanie, które sprawia, że możemy wyobrazić sobie dzień w mieście bez użycia samochodu. Dzięki silnikowi o mocy 350W hulajnoga rozpędza się do 20km/h. Czy nie jest to idealny środek transportu na krótkie dojazdy do pracy?

Mobilność i mała waga

Z3 waży jedyne 11,4kg, co w połączeniu ze składaną kierownicą oraz podestami umożliwia zabranie hulajnogi do metra, autobusu czy przewożenia w bagażniku samochodu.

Regulowana wysokość kierownicy

Airwheel Z3 jest to hulajnoga elektryczna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Limit wagowy dla użytkownika wynosi 100kg. Hulajnogę można dostosować do swojego wzrostu poprzez regulację wysokości kierownicy. W ten sposób podróżować na niej mogą komfortowo osoby o wzroście od 120 do 180cm.

Rozkładane podesty

Aby podróż była wygodna Airwheel zastosował rozwiązanie rozkładanych podestów. Stań przodem do kierunku jazdy w wyprostowanej pozycji i ciesz się komfortową podróżą.

Aplikacja na smartfony

By sparować hulajnogę z telefonem należy zainstalować aplikację, połączyć się ze swoim pojazdem znajdując go na mapie urządzeń. Dzięki aplikacji możemy w wygodny sposób kontrolować najważniejsze parametry jezdne, takie jak: aktualna prędkość, stopień naładowania baterii czy obserwować ślad GPS.

Litowo-jonowy akumulator

Dzięki technologi litowo-jonowej pożegnaliśmy ciężkie i mało wydajne akumulatory żelowe.

Rozkładana kierownica

Model Z3 został wyposażony w funkcję rozkładania ramion kierownicy, tak by zajmował jeszcze mniej miejsca. Urządzenie napędzamy za pomocą manetki gazu, a hamujemy przy pomocy hamulca zaciskowego.

 

Zakupy na raty Eko-Mobil.plPłatność kartami Eko-Mobil.pl
SKU: Airwheel-Z3Kategoria: Producent:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Hulajnoga elektryczna – Airwheel Z3”