Ekstremalna Hulajnoga elektryczna Techlife X9

14,999.00 

Techlife X9 – hulajnoga elektryczna

Ekstremalnie szybka hulajnoga elektryczna w zasięgu ręki!

Zakupy na raty Eko-Mobil.plPłatność kartami Eko-Mobil.pl
Kategoria: Producent:

Techlife X9 – hulajnoga elektryczna

Ekstremalnie szybka hulajnoga elektryczna w zasięgu ręki!

 

Muskularna hulajnoga elektryczna Techlife X9!

Techlife X9 to najsilniejsza hulajnoga elektryczna produkowana pod szyldem TECHLIFE. Hulajnoga przeznaczona do jazdy w ciężkich warunkach terenowych, niestraszny jej leśny teren.

 

 

 

 

 

 

Dwa silniki o mocy 3200W

Hulajnoga elektryczna Techlife X9 została wyposażona w dwa mocne bezszczotkowe silniki elektryczne o mocy 2x1600W, które rozpędzają hulajnogę do 100 km (po odblokowaniu)

 

 

 

 

 

 

Wielozadaniowe przyciski

W X9 producent nie zapomniał o wielozadaniowych przyciskach, dzięki którym użytkownik ma możliwość wyboru jazdy na jednym lub dwóch silnikach elektrycznych za pomocą przycisku SINGLE/DUAL. Dodatkowo kierowca w każdym momencie może przełączyć hulajnogę w tryb ekonomiczny, za pomocą przycisku ECO/TURBO

 

 

 

 

 

Wydajna amortyzacja, terenowe koła

Wysoki komfort podczas podróży zapewnia podwójna amortyzacja oraz szerokie 11-calowe koła z bieżnikiem terenowym, które idealnie wytłumią każde nierówności na drodze.

 

 

 

 

 

 

Oświetlenie, tarczowe hamulce

Za wysokie bezpieczeństwo odpowiadają hydrauliczne hamulce tarczowe, które zatrzymają Techlife X9 nawet podczas panowania złych warunków pogodowych. Mocne oświetlenie LED zapewni idealną widoczność podczas nocnych podróży.

 

 

 

 

 

Zasięg do 120 km

Hulajnoga elektryczna Techlife X9 posiada na wyposażeniu duży markowy akumulator litowo-jonowy LG 72v 32ah, który w trybie ECO zapewni zasięg do 120km, a naładowanie hulajnogi do pełna zajmuje 15-20 godzin, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii szybkiego ładowania.

 

 

 

 

 

Zabezpieczenie antykradzieżowe

Techlife X9 posiada wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe, które po przekręceniu kluczyków zablokuję całkowicie zapłon hulajnogi, dodatkowo X9 posiada woltomierz, który zapewnia możliwość sprawdzenia stanu naszej baterii w każdej chwili.

Akumulator

LG 32Ah/72V

Czas ładowania

15-20h

Waga

52kg

Moc

3200W

Zasięg

120 km

Maksymalny ciężar

130kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ekstremalna Hulajnoga elektryczna Techlife X9”