Ekstremalna Hulajnoga elektryczna Techlife X7S

7,900.00 

Hulajnoga elektryczna Techlife X7S posiada regulowany tryb jazdy w zależności od naszego zapotrzebowania, a dużym atutem hulajnogi jest możliwość jazdy z prędkością nawet do 65 km/h (po odblokowaniu).

Zakupy na raty Eko-Mobil.plPłatność kartami Eko-Mobil.pl
SKU: Techlife-X7SKategoria: Producent:

Techlife X7S – Ekstremalna hulajnoga elektryczna

Techlife X7S to jedyna w swoim rodzaju hulajnoga elektryczna do ekstremalnej jazdy w gorszych warunkach pogodowych (należy jednak pamiętać, że hulajnoga nie jest wodoodporna) oraz terenowych w Polsce, niestraszny jej ciężki szutrowy teren.

Model X7S różni się od swojego poprzednika X7 pojemniejszym akumulatorem, który gwarantuję zasięg nawet do 100 km na jednym pełnym naładowaniu.

Duży kolorowy wyświetlacz

Hulajnoga elektryczna Techlife X7S posiada na kierownicy duży, kolorowy wyświetlacz. Na wyświetlaczu użytkownik hulajnogi może sprawdzić m.in.: aktualną prędkość, poziom naładowania akumulatorów, tryb jazdy, czy też pokonany dystans.

Dwa silniki o mocy 1000W

Techlife X7S został wyposażony w dwa mocne silniki o mocy 1000W, użytkownik hulajnogi ma możliwość wyboru jazdy na jednym lub dwóch silnikach elektrycznych za pomocą przycisku SINGLE/DUAL, który został umiejszczony bezpośrednio na kierownicy. Dodatkowo producent nie zapomniał o ekonomicznej jeździe, którą zapewnia przycisk ECO/TURBO.

Podwójna amortyzacja, 10 calowe koła

Za wysoki komfort podczas jazdy odpowiada szereg zabezpieczeń programowych oraz dwa mocne amortyzatory oraz 10-calowe koła, które idealnie wytłumią każdą nierówność na naszej drodze.

Prędkość maksymalna 65 km/h

Hulajnoga elektryczna Techlife X7S posiada regulowany tryb jazdy w zależności od naszego zapotrzebowania, a dużym atutem hulajnogi jest możliwość jazdy z prędkością nawet do 65 km/h (po odblokowaniu).

Oświetlenie i tarczowe hamulce

Bezpieczeństwo to najważniejsza cecha naszego produktu. Hulajnoga elektryczna posiada podwójny system tarczowych hamulców, który zatrzyma X7S w miejscu, nawet kiedy jedziemy bardzo agresywnie. A mocne oświetlenie LED przód oraz tył zapewni idealną widoczność nawet podczas nocnych podróży.

Duży zasięg – do 100km

Hulajnoga posiada akumulator litowo-jonowy marki LG o pojemności 22,4Ah, który zapewnia zasięg nawet do 100km w trybie jazdy ECO, a naładowanie hulajnogi elektrycznej do pełna zajmuję zaledwie 6 godziny, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii szybkiego ładowania.

Zabezpieczenie antykradzieżowe

Techlife X7S posiada wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe, które po przekręceniu kluczyków zablokuję całkowicie zapłon hulajnogi, dodatkowo X7S posiada woltomierz zapewniając tym możliwość sprawdzenia stanu naszej baterii w każdej chwili.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ekstremalna Hulajnoga elektryczna Techlife X7S”