Deskorolka elektryczna Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5A
 

Deskorolka elektryczna Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5A

999.00 

Zakupy na raty Eko-Mobil.plPłatność kartami Eko-Mobil.pl
SKU: EM-KX-PRO-6.5AKategorie: , Producent:
deskorolka-elektryczna-kawasakir-balance-scooter-kx-pro-6.5a-kawasaki-35

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 6.5A

Elektryczna deskorolka Kawasaki Balance Scooter to nie tylko najnowszy trend w poruszaniu się. To także unikalna rozrywka high-tech. Sterowany balansem naszego ciała model KX-PRO 6.5A rozpędza się maksymalnie do 15 km/h, co w sprawny sposób pozwala przemieścić się z miejsca na miejsce.

Zapewnia mnóstwo adrenaliny

Kawasaki i jego napędzana energią elektryczną deskorolka Balance Scooter KX-PRO 6.5A to zapewniający mnóstwo adrenaliny gadżet i świetny środek transportu dla młodszych i starszych. To również wymarzony prezent dla dzieci i nastolatków. Deska jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i solidnych podzespołów. Dzięki temu mamy zagwarantowane nie tylko bezpieczeństwo, ale też niezwykłą stabilność jazdy.

deskorolka-elektryczna-kawasakir-balance-scooter-kx-pro-6.5a-kawasaki-31
deskorolka-elektryczna-kawasakir-balance-scooter-kx-pro-6.5a-kawasaki-36

KX-PRO 6.5A to pierwszy model elektronicznej deskorolki wprowadzony przez firmę Kawasaki.

KX-PRO 6.5A to pierwszy model elektronicznej deskorolki wprowadzony przez firmę Kawasaki. Posiada 6, 5-calowe koła, które są napędzane silnikami o łącznej mocy 500W. Deskorolka pozwoli na jazdę osobom ważącym nie więcej niż 100 kilogramów.
Wymienny akumulator zapewnia przejechanie dystansu 20 km , a ładowanie go zajmuje niespełna 3 godziny. Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 6.5A rozpędzimy się do maksymalnej prędkości 15 km/h. Deska posiada także wyjątkowe możliwości jazdy w terenie – możemy wjechać nią na 30-stopniowe wzniesienia. W odkrywaniu nieprzetartych szlaków pomoże także spory 11 cm prześwit, dzięki któremu nie musimy ograniczać się do jazdy po wyznaczonych trasach.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 6.5A wyróżnia się nowoczesnością

Projektanci zadbali również, aby elektryczna deskorolka Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 6.5A wyróżniała się nowoczesnością. Solidna konstrukcja i precyzyjne krawędzie obudowy zostały stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, zapewniając jednocześnie wytrzymałość przed zachlapaniem i kurzem zgodną z normą IP54 (Index of Protection)

www-kawasakisklep-pl-5905279820326-34
Waga3 kg
Akumulator

4400mAh

Czas ładowania

2-3 godzin

Maksymalna prędkość

15km/h

Maksymalny ciężar

100kg

Średnica kół

165,1mm

Waga

10,1 kg

Zasięg

20km

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Deskorolka elektryczna Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5A”