Hulajnoga to dobrze znana od wielu lat zabawka, alternatywa dla roweru, która po latach ponownie wróciła do łask. Jednak wymagającym użytkownikom nie wystarczała już tylko zwykła manualna zabawka, dlatego producenci wpadli na pomysł wyprodukowania czegoś zupełnie nowego: hulajnogi elektrycznej, która szybko podbiła dziecięcy rynek. Kontynuuj czytanie →


Elektryczny Wózek inwalidzki – najważniejsze cechy. Na co zwrócić uwagę, wybierając wózek?

Wózek elektryczny będzie lepszy dla osób, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się na wózku ręcznym. Sterowane za pomocą joysticka będą idealnym wyjściem dla osób starszych lub tych, które nie radzą sobie z samodzielnym przemierzaniem nawet niewielkich odległości.

Kontynuuj czytanie →


Jeżdżące urządzenia napędzane silnikiem elektrycznym cieszą się sporą popularnością, zwłaszcza wśród miłośników nowinek technicznych. Podobnie jest w przypadku segway’ów, które na rynku występują w wielu wersjach.
Na rynku występują wa rodzaje Segway’ów klasyczny, który swoją budową przypomina deskorolkę elektryczną, z tą różnicą, iż jest on wyposażony w kierownicę. Do tego jest on wyposażony w dwa sporych rozmiarów koła oraz platformę a której stoi użytkownik. Występuje również miniaturka Segwaya, w tym przypadku jest on pozbawiony drążka oraz kierownicy.

Kontynuuj czytanie →Pojazdy elektryczne stają się coraz bardziej popularne – dzieje się tak za sprawą mniejszych kosztów ich bieżącej eksploatacji, w porównaniu do samochodów z silnikami spalinowymi. Takie właśnie są samochody elektryczne – proste, aczkolwiek – niezwykłe. Prosta idea i proste, choć technologicznie bardzo zaawansowane, rozwiązania sprawiają, że samochód elektryczny to przyszłość indywidualnego transportu.

Kontynuuj czytanie →