Elektryczny Wózek inwalidzki – najważniejsze cechy. Na co zwrócić uwagę, wybierając wózek?

Wózek elektryczny będzie lepszy dla osób, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się na wózku ręcznym. Sterowane za pomocą joysticka będą idealnym wyjściem dla osób starszych lub tych, które nie radzą sobie z samodzielnym przemierzaniem nawet niewielkich odległości.

Kontynuuj czytanie →


Jeżdżące urządzenia napędzane silnikiem elektrycznym cieszą się sporą popularnością, zwłaszcza wśród miłośników nowinek technicznych. Podobnie jest w przypadku segway’ów, które na rynku występują w wielu wersjach.
Na rynku występują wa rodzaje Segway’ów klasyczny, który swoją budową przypomina deskorolkę elektryczną, z tą różnicą, iż jest on wyposażony w kierownicę. Do tego jest on wyposażony w dwa sporych rozmiarów koła oraz platformę a której stoi użytkownik. Występuje również miniaturka Segwaya, w tym przypadku jest on pozbawiony drążka oraz kierownicy.

Kontynuuj czytanie →Pojazdy elektryczne stają się coraz bardziej popularne – dzieje się tak za sprawą mniejszych kosztów ich bieżącej eksploatacji, w porównaniu do samochodów z silnikami spalinowymi. Takie właśnie są samochody elektryczne – proste, aczkolwiek – niezwykłe. Prosta idea i proste, choć technologicznie bardzo zaawansowane, rozwiązania sprawiają, że samochód elektryczny to przyszłość indywidualnego transportu.

Kontynuuj czytanie →